Bezplatna
dostawa w 48 h

Dyskretna
paczka

gwarnacja
oryginalnośсi
produktu

Najczęściej zadawane pytania

Jakie składniki zawiera Slimunox?

Slimunox to naturalny suplement diety, który w skuteczny sposób pomoże Ci doprowadzić sylwetkę do oczekiwanych rezultatów. Rewolucyjna formuła preparatu opiera się na kompozycji wysokiej jakości składników, które celują w źródło problemu i pozytywnie wpłyną na Twój organizm. Na sukces suplementu diety składają się precyzyjnie dobrane proporcje wchodzące w jego skład. W 100% naturalny skład, pozbawiony chemii i sztucznych barwników sprawia, że preparat jest bardzo łatwo przyswajalny przez nasz organizm.

W jaki sposób działa Slimunox?

Skuteczność preparatu Slimunox wynika z jego właściwości poprawiających metabolizm. Jego rewolucyjna formuła umożliwia organizmowi szybsze spalanie zalegającego w nim tłuszczu, usuwa także niekorzystne dla prawidłowego funkcjonowania ciała toksyny.

Kto nie może zażywać Slimunox?

Naturalny preparat Slimunox jest w 100% bezpieczny. Konsultacje z lekarzem są zalecane wyłącznie w przypadku, jeśli doskwierają Ci poważne problemy zdrowotne, takie jak np. kłopoty z sercem. Kobiety w ciąży przed zażyciem suplementu diety, powinny skonsultować się z lekarzem, by mieć pewność podejmowania decyzji o stosowaniu preparatu.

Jak należy stosować Slimunox?

Stosowanie preparatu Slimunox jest bardzo proste. Tabletki suplementu diety zażywa się dwukrotnie w ciągu dnia. Należy to zrobić ok. pół godziny przed posiłkiem bądź treningiem. Po zażyciu preparatu trzeba go popić dużą ilością wody.

Czy Slimunox jest na receptę?

Do zakupu preparatu Slimunox nie jest wymagana recepta. Jest to środek w pełni bezpieczny i w 100% naturalny, dlatego też jego zakup nie jest niczym ograniczony.

Gdzie mogę kupić Slimunox?

Oryginalny produkt można kupić w aptekach internetowych, aptekach stacjonarnych oraz na stronie producenta www.slimunox.pl, który gwarantuje najniższą cenę.

Czy ktoś dowie się, że używam Slimunox?

Zależy nam na tym, by paczki były realizowane dyskretnie. Przesyłki pakujemy w standardowe opakowania, bez wskazywania na to co zawierają.  Dokładamy wszelkich starań, aby zachować Twoją prywatność.

Jak długo trzeba czekać na przesyłkę?

Zamówiony produkt dotrze pod wskazany adres w ciągu dwóch dni roboczych za pomocą kurierów Poczty Polskiej.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Realizujemy również wysyłki poza granice Polski. W zależności od tego dokąd należy wysłać przesyłkę, czas realizacji zamówienia może się zmieniać. Do realizacji zamówienia poza granice Polski wymagana jest płatność z góry za pomocą systemu PayPal lub przelewy24. Paczka jest doręczana na terenie Europy bezpłatnie w ciągu 5 dni roboczych.

SLIMUNOX jest suplementem diety. Ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.